سرورهای HPE مناسب برای محیط های ابری

سرورهای HPE مناسب برای محیط های ابری

سرورهای رکمونت و ایستاده HPE پرولیانت بهترین و هوشمندترین سرورهای HPE مناسب برای محیط های ابری هیبریدی می باشند.

مناسب برای محیط های ابری ترکیبی امروزی

فناوری اطلاعات مدرن هسته اصلی تجارت امروزی است و به ایجاد ارزش و تجربیات جدید در دنیایی که تقریباً همه و همه چیز تولید و داده‌ها را به اشتراک می‌گذارند، کمک می‌کند. چه در داخل یا خارج از شبکه، محیطهای فیزیکی یا مجازی سازی، یا در یک ابر عمومی یا خصوصی، فناوری اطلاعات مدرن باید طیف کاملی از امکانات ابر ترکیبی را درک کند و منابع را سریع‌تر از همیشه بسازد و از یک مدل عملیاتی ایمن و رایج برای برآوردن نیازهای کاربر و برنامه‌های کاربردی استفاده کند و در عین حال دید و کنترل هزینه‌ها و امنیت را حفظ کند.

چرا باید سرورهای رکمونت و ایستاده  HPE Proliant را انتخاب کنید؟

شرکت HPE متعهد به نوآوری، کیفیت و تجربه مشتری عالی است. رویکرد این شرکت به برتری در نوآوری و کیفیت در طول چرخه عمر محصول، از رویکرد مشتری اول به طراحی، انتخاب تامین کننده، کیفیت و مدیریت، تولید در سطح جهانی و آزمایش دقیق محصول، تا خدمات پشتیبانی جهانی این شرکت القا شده است. البته در این بین نباید از شبکه شرکای کلیدی شرکت اچ پی غافل شد. با سرورهای رکمونت و تاور HPE ProLiant، می‌توانید یک رویکرد نرم‌افزاری منعطف را ارائه دهید که بر پایه‌ی هوشمندی ساخته شده است که از سرور شروع می‌شود. HPE ProLiant آن پایه محاسباتی هوشمند برای ابر هیبریدی است که بهینه‌سازی حجم کار، امنیت و اتوماسیون بی‌نظیری را ارائه می‌کند، همه زیرساخت‌های ابری ترکیبی شما به‌عنوان یک سرویس در دسترس هستند. سرورهای رکمونت و ایستاده در این خانواده ها موجود هستند:

 • سرورهای HPE ProLiant DL
 • سرورهای HPE ProLiant ML
 • میکرو سرور HPE ProLiant

 

خانواده سرورهای HPE ProLiant DL

سرورهای خانواده DL انعطاف‌پذیرترین، قابل اعتمادترین و بهینه‌ترین سرورهای پرولیانت اچ پی هستند. شرکت HPE همچنان به ارائه نوآوری های محاسباتی پیشرو در صنعت ادامه می دهد. مجموعه سرورهای جدید رکمونت اچ پی موسوم به HPE ProLiant Gen10، با انتخاب های انعطاف پذیر و طراحی همه کاره، همراه با بهره وری انرژی بهبود یافته، در نهایت هزینه های خرید تجهیزات شما را کاهش می دهد. مجموعه سرورهای رکمونت نسل دهم ProLiant Gen10 که با مجموعه مدیریتی ساده، اما جامع و پشتیبانی پیشرو در صنعت ادغام شده است، راه حل زیرساختی قابل اعتماد، سریع و ایمن تر را ارائه می دهد، به افزایش بهره وری کارکنان فناوری اطلاعات و تسریع در ارائه خدمات کمک می کند. علاوه بر این، سرورهای رکمونت برای بارهای کاری چند برنامه کاربردی بهینه شده است تا به طور قابل توجهی سرعت عملیات IT را افزایش دهد و فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا به نیازهای تجاری با هر اندازه ای سریعتر پاسخ دهد.

سرورهای رکمونت HPE ProLiant Gen10 و Gen10 Plus قابلیتهای زیر را ارائه می دهند:

 • تا 61 درصد افزایش عملکرد و 27 درصد افزایش در هسته با پردازنده های جدید Intel Xeon Scalable
 • تا 27 برابر سریعتر عملیات Chckpoint که امکان انجام عملیات تجاری بسیار سریعتر را فراهم می کند.
 • 82% پهنای باند حافظه بیشتر باعث افزایش عملکرد برنامه برای برنامه های کاربردی حافظه فشرده می شود
 • قابلیت پشتیبانی از 14٪ هسته های پردازنده بیشتر برای تراکم VM بیشتر و 33٪ ظرفیت حافظه بیشتر برای عملکرد بهتر ماشین های مجازی و قیمت و عملکرد با استفاده از پردازنده های AMD EPYC™
 • 9 درصد بهبود سرعت حافظه با پردازنده های نسل دوم AMD EPYC
 • 2 برابر پهنای باند I/O بیشتر که توسط PCIe 4 فعال شده است
 • افزایش 2.4 برابری ظرفیت ذخیره سازی سرور HPE

خانواده سرورهای HPE ProLiant ML

خانواده سرورهای ML شرکت اچ پی ارزش تجاری ساده و کارآمدی را ارائه می دهند و برای دفاتر ریموت یا شعبات و مشاغل رو به رشد انتخاب ایده آلی هستند. نوآوری‌های محاسباتی پیشرو در صنعت شامل ابزارهای مدیریتی و ذخیره‌سازی ساده، همراه با پیکربندی‌های اثبات شده است که دسترسی آسان از راه دور و بهره‌وری انرژی بهبود یافته را برای کاهش هزینه های مالکیت تجهیزات (TCO) فراهم می‌کند. سرورهای ایستاده اچ پی پرولیانت که با مجموعه مدیریتی ساده اما جامع و پشتیبانی پیشرو در صنعت ادغام شده است، ارزش تجاری بیشتری را ارائه می دهد و به افزایش بهره وری کارکنان فناوری اطلاعات و تسریع در ارائه خدمات کمک می کند. علاوه بر این، مجموعه سرورهای ایستاده اچ پی با اندازه مناسب شامل گزینه‌های پشتیبانی زیرساخت فناوری اطلاعات، و یک شبکه کانال برای افزایش قابل توجه سرعت عملیات فناوری اطلاعات و فعال کردن فناوری اطلاعات برای پاسخگویی سریع‌تر به نیازهای تجاری است.

سرورهای ایستاده اچ پی HPE ProLiant قابلیتهای زیر را ارائه می دهند:

 • تا 61 درصد افزایش عملکرد و 27 درصد افزایش در هسته با پردازنده های جدید Intel Xeon Scalable
 • تا 82% پهنای باند حافظه بیشتر باعث افزایش عملکرد برنامه برای برنامه های کاربردی حافظه فشرده می شود
 • رهبری بهره وری انرژی با سرور ProLiant ML350 Gen10 در معیارهای مبتنی بر Windows و Linux®

میکرو سرور HPE ProLiant

میکرو سرورهای اچ پی با نام تجاری HPE ProLiant MicroServer بصورت فشرده، بی صدا و شیک، به عنوان اولین راه حل برای مشاغل کوچک ایده آل است. سرور MicroServer با عملکرد درست در فرم فاکتوری که برای استفاده و سرویس دهی آسان است، به شما کمک می کند هزینه ها را کاهش دهید و در عین حال بهره وری و کارایی را بهبود بخشید. از همه مهمتر، برای داشتن سرور نیازی به اتاق سرور ندارید. سرور HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus دارای ویژگی های بیشتری است که SMB ها دوست دارند. این سرور از پردازنده های Intel® Xeon® و قابلیت HPE iLO 5 و قابلیت InfoSight و در فرم بسیار کوچکتر نسبت به نسل قبلی پشتیبانی می کند.

سرورهای HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus مزایای زیر را ارائه می دهد:

 • تا 53 درصد افزایش عملکرد با پردازنده Intel Xeon
 • چهار پورت شبکه 1GbE NIC تعبیه شده
 • راه اندازی و سرویس آسان
 • طراحی جالب، استقرار افقی یا عمودی و امکان قرار دادن آن در هر مکانی

سرورهای HPE مناسب برای محیط های ابری

سرورهای HPE مناسب برای محیط های ابری

سرورهای HPE مناسب برای محیط های ابری

سرورهای HPE مناسب برای محیط های ابری

سرورهای HPE مناسب برای محیط های ابری

سرورهای HPE مناسب برای محیط های ابری

سرورهای HPE مناسب برای محیط های ابری

 

پیام بگذارید