نحوه مدیریت HPE iLO 5 Standard/Advanced

تبدیل شدن به “اولویت موبایل” هنگام طراحی برای وب موبایل ، به یک استاندارد صنعتی تبدیل شده است و اگرچه به طور کلی این یک چیز خوب است – اما این امر باعث بی توجهی به سیستم عامل تبلت در طراحی موبایل شده است.

 

ما فیلم های سریع را در رابط های مدیریت وب چندین ارائه دهنده سرور انجام داده ایم. HPE iLO 5 در طعم های مختلف مختلفی یافت می شود. ما می خواستیم نه تنها به خوانندگان STH ایده ای در مورد ظاهر و احساس رابط های مدیریت HPE ProLiant Gen10 ارائه دهیم بلکه برخی از iLO 5 Standard v را نشان دهیم. تفاوت های پیشرفته. HPE ویژگی های مدیریتی خود را برای فروش برخی از ویژگی های پایه در iLO 5 استاندارد با سرورها و بالا – ویژگی های دیگر را در Advanced می فروشد.
HPE iLO 5 Standard v Advanced Web Management Walk – از طریق

در اینجا یک پیاده روی سریع – از طریق راه حل های استاندارد و پیشرفته HPE iLO 5 با استفاده از دو سرور HPE ProLiant DL325 Gen10 در آزمایشگاه ما وجود دارد. ما در حال راه اندازی یک خوشه کوچک Ceph بودیم و از دو دستگاه پیکربندی شده یکسان برای نشان دادن تفاوت ها استفاده می کردیم.

 

یک یادداشت سریع در اینجا، ما با استفاده از رابط مدیریت وب راه حل ها را طی می کنیم. مانند سایر راه حل های مدیریت سرور، قدرت واقعی از داده هایی که BMC جمع آوری می کند و امکان عملکرد در سیستم با استفاده از ابزارهای اتوماسیون حاصل می شود.

شاید بزرگترین ویژگی در iLO 5 Advanced قابلیت استفاده از KVM – بیش از – IP باشد. برخی به ما گفته اند که این دلیل # 1 است که مشتریان به پیشرفته ارتقا می یابند.

 

سایر فروشندگان سرور این قابلیت را با سخت افزار خود ارائه می دهند، اما اگر می خواهید از iKVM پس از شروع توالی POST و شروع بوت سیستم عامل استفاده کنید، HPE بیشتر شارژ می کند. برای کاربران، اگر iLO 5 Standard دارید، نمی توانید مشکلات سیستم عامل را از راه دور با استفاده از iKVM عیب یابی کنید. این نیاز به یک به روزرسانی دارد.

HPE همچنین دارای تعدادی ابزار از جمله تأیید سیستم عامل آنها است که بخشی از به روزرسانی های امنیتی iLO 5 Advanced است. تأیید سیستم عامل در iLO 5 پیشرفته سخت افزار سرور را اسکن می کند تا اطمینان حاصل شود که امضاهای معتبر سیستم عامل وجود دارد، به گونه ای که سیستم در سطح پایین – دستکاری نمی شود.
کلمات نهایی

به طور کلی، HPE iLO 5 یک راه حل بالاتر – است و برای کار با ابزارهایی مانند HPE InfoSight AI Management ساخته شده است. اگر می خواهید در مورد کارهایی که BMC مانند iLO 5 در سرورها انجام می دهد اطلاعات بیشتری کسب کنید، ما یک راهنما داریم که می توانید در اینجا به آن مراجعه کنید: توضیح کنترل کننده مدیریت Baseboard یا BMC در سرورها.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از آنجا که لپ تاپ ها باریک تر ، سبک تر و کم حجم تر شده اند ، فداکاری هایی نیز انجام شده است که بارزترین آنها حذف بسیاری از درگاه هایی است که قبلاً به آنها اعتماد می کردیم. روزهایی که می توانستید یک اسلات کارت اس دی در مک بوک پرو خود پیدا کنید ، بدون پورت اترنت به یک سیگنال وای فای قوی متکی هستید و اگر هنوز از وسایل جانبی قدیمی یو اس بی استفاده می کنید ، مجبور خواهید شد که آنها را خداحافظی کنید. شما یک لپ تاپ جدید مک می خواهید.

مک بوک چه درگاه هایی دارد؟

هنگامی که اپل فوق العاده باریک خود را رونمایی کرد مک بوک به سال 2015 بازمی گردد، طرح جدید بسیار سر و صدا ایجاد کرد. جدا از زرق و برق دار و ریز ، دارای یک برچسب قیمت سنگین و تنها یک درگاه اتصال یو اس بی سی نسبتاً جدید است. یو اس بی تایپ سی علاوه بر پشتیبانی از شارژ ، انتقال تا 5 گیگا بایت پی اس را نیز ارائه می دهد. مانند مک بوک ایر و مک بوک پرو دارای دو پورت تندر بولت 3 / یو اس بی سی است. مک بوک پرو 15 اینچ چهار درگاه تندر بولت 3 / یو اس بی سی را ارائه می دهد.

تمام آنچه شما نیاز دارید یک لپ تاپ یا کامپیوتر و اتصال به اینترنت است و تقریباً تقریباً می توانید هر کاری انجام دهید و تقریباً هر نوع شرکتی را ایجاد کنید.

تفاوت دیگری بین پورت یو اس بی سی در مک بوک های مختلف وجود دارد. مزیت دیگر پورت یو اس بی سی این است که مهم نیست که کابل خود را به کدام جهت وصل کنید. اگر احساس کنید که هر بار که یک پریز یو اس بی ای را وصل می کنید راه اشتباه است ، این یک دور خواهد بود حافظه به نظر می رسد تعداد زیادی از درگاه های تندر بولت 3 / یو اس بی سی به عقب برگردانده شده است:

  • مک بوک: یک پورت یو اس بی سی
  • مک بوک ایر: دو پورت تندر بولت 3 / یو اس بی سی
  • مک بوک پرو 13 اینچ: دو پورت تندر بولت 3 / یو اس بی سی
  • مک بوک پرو 15 اینچ: چهار پورت تندر بولت 3 / یو اس بی سی
DESCRIPTION MACBOOK PRO MACBOOK AIR 2017 MACBOOK AIR 2020
Display 16″ LED-backlit display 13.3″ LED-backlit display 13.3″ LED-backlit display
Core Intel Core i9 processor Intel Core i7 processor Apple M1 chip
Memory 64GB 8GB 16GB
Storage 8TB SSD 512GB SSD 2TB SSD

پیام بگذارید